یادگیری بهتر و سریعتر آلات موسیقی

اگر یکی از اهداف شما یادگیری موسیقی باشد، این توصیه از نوازنده دیک هانسولد در مورد نحوه تمرین استراتژیک – با مقدار محدودی از زمان تمرین – برای شما مناسب است. کلید آن چیزی است که او “کشت مناسب” می نامد.بنابراین “کشت مناسب” چیست؟ به طور خلاصه: تکرار دقیق، سازگار، در حالی که حفظ تکنیک کامل است.هنگام تمرین برای افزایش سرعت یک تکنیک یا قطعه موسیقی، یک انتخاب کوتاه را به آرامی انجام دهید، اما نه به آرامی که کل کاراکتر لحن را تغییر می دهد، به طور همزمان توجه زیادی به موارد زیر می کند:۱) حفظ تکنیک کامل ۲) دقت ۳) سازگاری در عملکرد یک انتخاب کوتاه به شما کمک خواهد کرد تا پیشرفت خود را در حین تمرین نظارت کنید. با “تکنیک کامل”، Hensold به معنای راه فنی شما باید با دستگاه بازی کنید (به عنوان مثال، هنگام حرکت دادن با حداقل نیرو در حالی که دستگاه را نگه داشته و بدن خود را در حالت خنثی قرار می دهید). “دقت” به معنی پخش موسیقی دقیقا همانطور که شما می خواهید شنیده می شود، به خصوص با سرعت، و همچنین از لحاظ ذهنیت.”انسجام” به معنای توانایی حفظ تمام موارد فوق است، در حالی که با اشتباهات کمتری انجام می پذیرد.هانسولد می گوید، اینها سه حوزه مهم هستند که باید در هنگام تمرین به خاطر بسپارید.
با این حال، انتظار معجزه نداشته باشید. انتخاب کوتاه را تکرار کنید، تمرکز کنید بر تمام عوامل بالا. سرعت را نگیرید و در صورت لزوم از مترونوم استفاده کنید تا سرعت خود را حفظ کنید. این مقدار زیادی از تکرار (شاید ۲۰ تکرار) به رشد و بهبود کمک می کند. به عبارت دیگر، ما باید بسیار مراقب باشیم که همه عوامل را در بالا ادغام کنیم. تکرار هر دو روز و پیشرفت قابل ملاحظه ای در چند جلسه تمرین وجود دارد. خبر خوب: تکنیک خود را در زمان خود به سرعت افزایش دهید. خبر بد: اگر شما به اندازه کافی تمرین نکنید، ممکن است موسیقی خود را در زمان دریافت نکنید. به این ترتیب، مردم همیشه از طریق میانبر وسوسه می شوند، که هر دو روند را کاهش می دهند و منجر به ناتوانی در نواختن می شوند.

از ما حمایت کنید

نویسنده مطلب: deconik

گروه بازرگانی دکونیک با 29 سال سابقه ، همکاری با برند های موفق ایران در حال حاضر طی فعالیت های جدید و کسب آگهی لازم در زمینه آکوستیک،عایق های صوتی، پشم سنگ و... قدم برداشته تا در کنار شما دوستان خدمتی دیگر را برای شما به ارمغان بیاورد. نام تجاری دکونیک در سال 1392 ثبت گردید و با این برندسازی بستری مطمئن و محصولاتی با کیفیت و انحصاری را برای شما همراهان عزیز فراهم کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *